Strażacy i Motocykliści dla Mikołaja

Dnia 23 kwietnia 2017 roku zapraszamy na festyn charytatywny, który odbędzie się na stadionie 1000 lecia w Zawierciu (powiat Zawierciański, woj. Śląskie). Celem dla którego został zorganizowany jest zbiórka środków na terapię komórkami macierzystymi dla Mikołaja syna Arkadiusz Spera kapitana Państwowej Straży Pożarnej w Będzinie, który mieszka w Zawierciu.  Mikołaja jest to 12-letni chłopiec, który od urodzenia jest chory na autyzm.

Festyn został objęty honorowym patronatem Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji Pana Mariusza Błaszczaka, oraz Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Zawierciu bryg. Marka Fiutaka.

Podczas festynu przeprowadzone zostaną pokazy operowania prądami gaśniczymi. Przez specjalistów w dziedzinie pożarów wewnętrznych, instruktorów CFBT.  W programie także m. in. ćwiczenia z pierwszej pomocy, pokaz ratownictwa technicznego, labirynt strażacki, kręgle strażackie, i inne konkurencje o tematyce strażackiej,Pokazy Policji, Koncert Disco Polo.

Informacja dla jednostek OSP 

Zbiórka jednostek bezpośrednio na stadionie od godziny 8.30.  Wjazd na teren stadionu od strony ulicy Leśnej  (naprzeciw Komendy PSP Zawiercie i jedziemy w prawo- przeciwnie do ruchu wskazówek zegara. Ustawiamy pojazdy pod kątem 45 stopni. O kanale na którym prowadzona będzie łączność informować będą Stanowiska Kierowania właściwe dla miejsca stacjonowania.

Zapraszamy na profil wydarzenia na Facebooku

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *